Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Klima / Mitsubishi Klima Kumanda Isıtma Soğutma Yaz Kış Ayarları

Mitsubishi Klima Kumanda Isıtma Soğutma Yaz Kış Ayarları

Mitsubishi Klima Kumanda Ayarları

Mitsubishi Klima Kumanda Isıtma Soğutma Yaz Kış Ayarları Tüm görüntüler likit kristal ekran üzerinde açıklanır. Mitsubishi klima kullanma kılavuzu ürününüzü tanımanızı sağlar ve onu nasıl ev verimli, en güvenli şekilde kullanacağınız konusunda size etkili ve pratik yöntemler gösterir. Mitsubishi klimanızı ait tüm kullanım detaylarını, cihazın fonksiyonlarını, henüz keşfetmediğiniz özelliklerini içeren bu kılavuzlardan yararlanarak, klimanızı tüm işlevleriyle öğrenebilir ve kullanabilirsiniz.

COOLHEAT

Soğutma veya ısıtma modun da kullanırken set ettiğiniz ısı derecesine ulaşınca ortam ısısı;

Klasik on-off klimalar soğutmada dış ünite durur,iç ünite üflemeye devam eder.Isıtmada ise dış ünite durur,iç fan ya durur yada çok düşük devirde döner.

İnverterde ise istenilen ısı ya yaklaştıkça kompresör yavaşlaş ve kapasiteyi min. kadar düşürür.

DRY

Nem alma modudur. Özellikle çok nemli bölgelerde soğutma işlemine başlamadan önce çalıştımakta fayda vardır.Ortamdaki nemi daha hızlı alır.Bazende geçiş mevsiminde arada sırada kullanılabilir.

AUTO

Oto mod Cool,Heat veya Dry modu kendi seçer.Genel olarak ortam ısısı 21 derecenin altında ise 24 de kadar Heat,26 nın üzerinde ise Cool,ikisi arasında ise Dry çalışır.Çok kullanan yoktur.Bence bizim coğrafyada gerekte yok.

Auto Fan

Fan hızı genelde Hı-med-Low yani Hızlı-Orta-Düşük 3 adettir.Ya siz manuel ayarlarsınız yada Auto fana alırsanız set ttiğiniz ısı dercesine göre hızı makine otomatik değiştirir.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Trane klima Arıza Kodları Çözümleri

Trane Klima Arıza Giderme   Servis talebinde bulunmadan önce aşağıdaki kontrolleri yapın. SEMPTOM ÇARE Ünite …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi