Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / İletişim

İletişim

Servisinden Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri tüm beyaz eşyalarınızın ve klimaları bakım, onarım işlemlerini uzman teknisyenleri ile, garantili olarak bölgenizde teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarımız bizler için çok önemlidir, hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlar zamanla bakıma veya çıkardığı bir arıza sebebi ile bakım ve onarıma ihtiyaç duyarlar.

Servisinden.net Müşteri Hizmetleri

Bakım ve onarım yaptırırken cihazlarımızı emin ellere bırakmak isteriz. Her teknik servis  kadar donanımlı ve güvenilir olmayabilir. Teknik servis deyip geçmemek gerekli; teknisyenleri uzmanlaşmış bir kadromuz, hizmet sonrası garantiler varımı, geniş bir servis ağına sahipmiş tüm bunları araştırıp emin olduktan sonra cihazınızı Güven duyduğunuz kişilere teslim edebilirsiniz.

konusunda uzman kadrosu, servis sonrası parça değişimlerine verdiği bir yıl garanti süresi ile, haftanın yedi günü kesintisiz servis hizmeti ile siz değerli müşterilerine teknik servis hizmeti vermektedir. Çağrı merkezi telefonlarımızı arayarak oluşturduğunuz servis kaydından kısa süre sonra ekiplerimiz geri dönüş sağlayıp cihazlarınızın arızalarına kesin çözümler sağlayacaktır. Servis ekiplerimiz daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlerin haklarında korumaktadırlar.

uzun yıllardan bu yana bölgesinde kaliteli teknik servis hizmeti sunmakta site mahallesi ve daha birçok mahallede servis imkanı sunmaktayız. Teknik servis hizmetinin öneminin ne kadar çok olduğu bilinci ile hareket etmekteyiz.

Beyaz eşyalarınızın günlük kullanımda hayatımız içindeki yeri oldukça fazladır, arızalanmalar durumunda zorluklarla karşılaşabiliyoruz. İstenirdi bu problem kısa sürede giderilsin , müşteri olamakta haklısınızdır. Teknik servis hizmeti alırken çabukluğundan ziyade kaliteye de dikkat etmelisiniz. Aldığınız teknik servise güveninizin her konuda tam olması gerekir.

bölgenizde güvenebileceğiniz tek adres. Gerek verdiğimiz hizmet kalitesi gerekse servis sonrası değiştirdiğimiz parçalara verdiğimiz bir yıl garanti ile dizlerinin güveninde kazanıp sektörümüzde sizlerinde takdirini alarak lider olmuş bir firmayız. Güvenle bizleri arayabilir İç rahatlığa ile servis hizmeti alabilirsiniz.

haftanın yedi günü teknik servis ihtiyacı duyduğunuz her saatte arayabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi operatörlerimiz sizden gelen çağrıları değerlendirerek en kısa sürede teknik ekip yönlendirerek cihazlarınızın arızalarına kalıcı çözümler sağlayacaklardır.

 

Mail : info@servisinden.net

İletişim : (0850) 333 1 687444 1 840

Esentepe Mahallesi, Erkılıç Sk. 6/1, 34870 YASAKULE

KARTAL/İSTANBUL/TÜRKİYE

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi