Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Servisinden Servis Platform Hakkında Vizyon Misyon Bilgileri haftanın yedi günü her saatte kaliteli teknik servis hizmeti anlayışı ile hizmetinizdedir. Buzdolabı çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, klima kısaca evinizde kullandığınız bütün elektronik cihazlarınızın, tamir ve bakımını yapmaktadır.

Servisinden Hakkında Vizyon Misyon

Her ortamda kullandığımız cihazlarımızda biri arızalandığında sanki bir elimizi kullanamıyormuş gibi hissederiz, bu durumda da arızalarının kısa sürede giderilmesini isteriz. Beyaz eşyalarımızın tamiri sonrasında da aynı performansta çalışmasını isteriz. Bunu sağlamak mümkündür,  arayarak teknik servis istemeniz yeterli. Firmamız önceliği sizlerin memnuniyeti garantili ve ekonomik Çözümler sunarak  Sizlerin memnuniyetini garantiliyoruz.

Yaptığımız bakım ve onarım işlemleri uzman teknik kadromuza yapılacağından cihazlarınızın eski performansı ile çalışmasında garanti ederek memnuniyetinizi sağlayıp takdirinizi kazanmakta Sizlere daha iyi hizmet sunmak için firmamız düzenlediği seminerler ile teknisyenlerinin bilgilerini değişken olan teknolojiye göre daima günceller.

konusunda uzman teknik ekipleri ve haftanın yedi günü hizmet veren çağrı merkezi ile sizlerin hizmetinde Güvenilir kaliteli garantili teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Günün her saati bizi arayabilirsiniz.

uzun yıllardan bu yana tuzla ve çevre bölgelerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet kaliteden ödün vermeden sizlerin çağrılarına kısa sürede çözümler sağlayan ve bu sayede sizlerinde takdirini kazanarak hizmetimizi hep bir adım önde olmayı başardık. Çünkü biliriz ki kullandığınız beyaz eşyalarınız sizler için çok önemli. Müşterilerimiz ile em pati kurarak beyaz eşyamıza bir sorun yaşadığımızda nasıl hissederiz diye düşünüp müşterilerim izinde düşüncelerini dikkate alırız.

Bu nedenle yaptığımız teknik servis hizmetinin kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamaktayız. Ekiplerimiz her biri konusunda uzman, her konuda eğitimli müşteri haklarına saygılı, güler yüzlü kişilerce oluşmaktadır. hizmet politikası daima müşteri memnuniyeti, müşteri haklarına saygı ve müşterilerin talepleri doğrultusunda teknik servis hizmeti sunmaktır.

Bu prensiple yola çıkarak sektörümüzde hep bir adım önde olmayı da hedefleyip bu hedefimizde ulaşmışızdır. Verdiğimiz hizmetin kalitesini size verdiğimiz haftanın yedi günü istediğiniz her saatte çağrı merkezlerinden ulaşarak cihazlarınızın sorunlarına çözüm isteyebilirsiniz. Teknik servis olarak görevimiz sizlerin memnuniyetini sağlamak için kesintisiz ve kesin çözümlü hizmet sağlamaktır. Bir telefon uzağınızdayız.

Sorumluluk Reddi

Sitemizi ziyaret ederek ; bu sitede yayınlanan bilgileri/dosyaları/programları kendi riskinizi göze alarak kullanacağınızı/kullandığınızı ve sitemizin bu bilgileri/dosyaları/programları kullanmanızdan dolayı doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Site içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar şahsi sahiplerinin malıdır. Onların burada bulunması, bilgilendirme dışında başka bir amaçla kullanılabileceği anlamına gelmez. Sitemizin, bu hakların sahipleriyle bir anlaşması yoktur.

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi