Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Ev Aletleri / Küçük Mutfak İçin En İyi Cihazlar

Küçük Mutfak İçin En İyi Cihazlar

Küçük Mutfak İçin En İyi Cihazlar Mutfağın evin kalbi olduğunu söylüyorlar, ancak sıkı çeyreklerde yaşamak, özellikle iyi hazırlanmış bir mutfak olması söz konusu olduğunda zorlu olabilir. Aletleriniz çok fazla yer kaplamadan, kolay pişirip temizlemek istiyor olabilirsiniz. İşte küçük mutfak aletleri için ilk beş tavsiyem:

Tezgahüstü Bulaşık Makinesi

Küçük Mutfak İçin En İyi Cihazlar Ne yazık ki, bulaşık makinesi küçük mutfaklarda ilk tercih edilen şeylerden biridir. Ancak, akşam elini kim harcamak istiyor – kirli bulaşıkları yıkamak istiyor?

Bir tezgah bulaşık makinesi sizin iyiki olabilir. Tezgahların çoğu üzerinde kolayca bulunur ve neredeyse herhangi bir musluğa kadar kanca yapar. Soldaki resimdeki bu özel Koldfront modeli , 6 yere kadar ayar yapabiliyor ve bir çatal bıçağı sepeti var. Ayrıca, epeyce su ve enerjiden tasarruf sağlamak için tasarlanmıştır.

Küçük Buzdolapları

Şans eseri, cihaz üreticileri tüketicilerin tam boy ve mini arasında bir buzdolabı ihtiyacını fark ettiler .

Böylece, orta boy daire buzdolabı doğdu. Bu tip buzdolabı normal buzdolabından biraz daha küçüktür ve çoğunun aynı özellikleri vardır: sebze çıtırları, kapıda ekstra saklama ve otomatik defrost derin dondurucu. Kurbanılık yapmanız gereken tek şey (biraz boşluk dışında) dondurucu bölümündeki bir buz yapıcıdır.

Bu MicroFridge daire buzdolabı / derin dondurucu küçük bir alan için idealdir.Küçük Mutfak İçin En İyi Cihazlar  Sadece dar alanlara sığmaz, aynı zamanda ihtiyacınız olan her şey için mükemmel bir depolama alanı, ayrıca 0 derece, otomatik buz çözme derin dondurucu ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Taşınabilir Buz Yapıcı

Genellikle, küçük, daire büyüklüğündeki buzdolapları buz yapıcılarla birlikte gelmez.

Buz tepsileri ile uğraşmanın sorunlarını ve derin dondurucu alanını kurtarın ve kendinize portatif bir buz yapıcı olursunuz . Tezgahın üstünde oturduğu için, bu küçük buz makineleri küçük mutfaklar için mükemmeldir. Sadece su ekleyin ve takın, birkaç dakika içinde buz elde edersiniz. Günlük kullanım veya eğlence için iyi çalışıyor.

paslanmaz çelik portatif buz makinesi buz toplu yapabilir 10 dakikadan daha kısa bir küçük mutfak herkes için mükemmel yol arkadaşı yapım. 

Taşınabilir Ocak

Ocak ve Pişirme Ocakları
Mutfak ocağınız bir ocak fırını için çok küçükse, en iyi şey taşınabilir bir ocaktır . Bu ocak tabakları, yiyecekleri kolaylıkla ısıtır ve tezgah yerinden tasarruf ederek kullanılmadığında başka yerlerde depolanabilir. Ayrıca, çift brülörden indüksiyonlu ısıtmaya kadar çok çeşitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Mikrodalga Fırın / Tost Makinesi

Bir mikrodalga fırın veya ekmek kızartma makinesi fırını , herhangi bir mutfakta çok önemli bir cihazdır, ancak fırın yerleri bulunmayan kompakt bir mutfak alanında daha da gerekli olabilir.

Bu Avanti dan çok fonksiyonlu fırın sizin tezgah üzerinde sağ oturur ve pişirme, kavurucu, et lokantası ve konveksiyon fonksiyonları sunmaktadır. Hatta üstte iki brülör bulunur, yukarıda bahsedilen ocak üstü pişirme birleştirilerek hepsi tek bir cihazda. Geniş bir sıcaklık aralığına sahip olan geniş bir yelpazede yemek pişirir. Bu, çok fazla yer kaplamadan favori yiyeceklerinizi pişirmek için iyi bir sonuçtur.

Küçük bir mutfağa sahip olmak, hepsinin işlevsel bir mutfağa sahip olması için bitmiş olmak zorunda değildir. Birkaç basit ayarlama ve ürünle, gurme yemek pişireceksiniz ve hiçbir zaman bir profesyonel gibi temizlemeyeceksiniz!

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Mikrodalga İç Lambası Nasıl Değiştirilir

Mikrodalga Lambası Nasıl Degistirilir Mikrodalga İç Lambası Nasıl Değiştirilir Mikrodalga Fırının İç Lambası Nasıl Değiştirilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi