Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Elektronik / Xbox One Güncelleme Sorunları Nasıl Düzeltilir

Xbox One Güncelleme Sorunları Nasıl Düzeltilir

Xbox One Güncelleme Sorunu

Xbox One güncelleştirmesini yüklerken sorunlar yaşıyorsanız veya Xbox One güncelleştirmesini yükledikten hemen sonra yalnız değilsiniz. Güncellemeyle ilgili sık karşılaşılan sorunlar;

Xbox neredeyse dolu
Güncelleme ile Bir Sorun oldu
Hata kodları
Yeşil başlangıç ​​animasyonunda sıkışıp kalma
Siyah bir ekranda bakmak
Belirli soruna bağlı olarak, çeşitli eylemler gerçekleştirmeniz gerekebilir. Önce denemek için bazı adımlar.

Boşluğunuzun olduğunu bildiren bir mesaj görürseniz, Oyunlarım ve Uygulamalarım’a gidin, artık oynatmadığınız bir oyunu veya tamamlanmış bir beta oyununu bulun, vurgulayın ve Xbox One denetleyicisinde Menü’ye basın ve Kaldır’ı seçin. Şimdi güncelleştirmeyi yüklemeye çalışın.

Genel Xbox One sorunlarını düzeltme.
Güncelleme ile ilgili bir sorun olduğunu belirten bir mesaj gördüğünüzde İnternet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Ayarlar, Ağ ve ardından Ağ Bağlantısını Denetle seçeneğine gidin. Bu, herhangi bir sorunu bulacak ve sizi olası düzeltmelerle yönlendirecektir.

Bazı durumlarda, Xbox One hata kodunu bulmanız gerekir. Belirli bir hata kodunu görmek için denetleyicideki tüm tetikleyicileri ve tamponları tutun.

Bazı hata kodları düzeltebileceğiniz sorunlarla ilişkili iken, diğerleri Xbox One Hata Kodu E100 gibi bir donanım problemi sinyali verir; bu da Microsoft’tan bir onarım veya değiştirmeye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Hata Kodu E101, E203, E305, 800701e7 görürseniz Çevrimdışı Sistem Güncelleme Tanılama aracını indirip çalıştırmalısınız .

Hata Kodu E200 veya E204’ü geçmek için konsolu tam yeniden başlatmanız gerekir.

Hata Kodu 8007019x, 8019019x, 87ddxx veya 80072xxx, ağ ayarlarınızı kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bir güncelleştirme yükledikten sonra Xbox One Green Animation’da kalırsanız, konsoldaki ön düğmeyi 10 saniye basılı tutun. Kapatıldıktan sonra fişini çekin ve 30 saniye bekleyin, ardından tekrar takın ve güncellemeyi tekrar deneyin. Bu başarısız olursa ve yeşil ekranda 10 dakika kadar sıkışırsanız Çevrimdışı Sistem Güncelleme Tanılama aracını kullanmanız gerekir. 10 dakika süren siyah bir ekran gören kullanıcılar da bu aracı çalıştırmalıdır.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamir Elektronik Kart Tamiri firmamız, elektronik kart tamiri konusunda kurumsal hizmet anlayışıyla ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi