Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Elektronik / Xbox Açılmıyor Çalışmıyor Çözümleri Açıklamalı
Xbox Açılmıyor Çalışmıyor Çözümleri Açıklamalı
Xbox Açılmıyor Çalışmıyor Çözümleri Açıklamalı

Xbox Açılmıyor Çalışmıyor Çözümleri Açıklamalı

Xbox Açılmıyor Çalışmıyor

Xbox Açılmıyor Çalışmıyor , Xbox One açılmıyorsa, bunu düzeltmek için birkaç farklı adımı deneyin gerekir. Çoğu durumda, Xbox One veya güç kaynağı için bir yedek almak zorunda kalmazsınız, ancak bu bir ihtimal.

Yapılması gereken ilk şey konsoldan ve duvardan, güç kaynağı da dahil olmak üzere tüm kabloları çıkarmaktır. 10 saniye bekleyin. Bu adımı atlama. Bekledikten sonra konsolu takın ve gücü doğrudan duvara bağlayın. Güç kaynağında şimdi beyaz veya turuncu renkli bir LED görmeniz gerekir.

Xbox One’ı yeniden başlatın.
Daha ileri gitmeden önce, Xbox One’daki güç düğmesine basın ve ışığın yanıp yanmadığına bakın. Varsa Xbox One’a güç katıyor ancak ekran boş olabilir.

Yanıp sönen turuncu bir LED gören veya hiç LED görmeyen kullanıcılar güç kaynağını değiştirmeleri gerekecek. Yukarıdaki disk sorunlarına benzer şekilde, Anlık Açma Güç Modunu kapatmanız gerekebilir.

Xbox One’nuzun düz bir yüzeye sahip olduğundan ve yerleşik fanları bloke etmediğinden emin olun. Ayrıca kabloyu doğrudan duvara takmaya ve başka bir priz denemelisiniz.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamir Elektronik Kart Tamiri firmamız, elektronik kart tamiri konusunda kurumsal hizmet anlayışıyla ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi