Anasayfa / Elektronik / En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası

En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası

En İyi 10 Twitter İpucu

En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası örneklere benzer şekilde, sayfalarınızda bir tweet düğmesi veya en azından Twitter adınızı oluşturun. Aşağıda en sevdiğimiz ilk 10 heyecan ipucu ve püf noktamızın bir listesi bulunmaktadır. Bu ipuçları, Twitter deneyiminizi daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olur ve takipçilerinizi artırabilir.

Twitteri Özelleştirmek

Profil resmini değiştir. Kişisel Twitter hesabınızsa, kişiselleştirmek için kendinize ait bir resim kullanın. Twitter BIO alanının 160 karakterlik bir kısmından yararlanın. Takipçilerinizin veya potansiyel takipçilerinizin bulmaya çalıştığı anahtar kelimeleri ekleyin.

Arka plan resmi oluşturun. Bununla birlikte, resmi çok fazla bir reklam veya satış sahası gibi yapmayın. Arka plan resmi 800 k’den daha az olmamalı ve büyük bir resim için 1600×1200 boyutunu veya resmi döşemek veya yalnızca sol tarafta kalmayı planladığımız bir boyut öneririz. Son olarak, daha küçük özünürlüklerin ve monitör boyutlarının arka planın çoğunu gizlediğini unutmayın.

Üçüncü parti araçlar

Twitter deneyiminizi zenginleştiren yüzlerce farklı üçüncü taraf çevrimiçi araç ve hizmetten yararlanın. Aşağıda favorilerimizden bazıları bulunmaktadır. Manageflitter – Takipçilerinizi yönetmek ve sizi takip etmeyen insanlara, sessiz kullanıcılara ve etkin olmayan kullanıcılara genel bir bakış sağlamak için mükemmel bir site. SocialOomph – Cıvıldamak gönderildiğinde zamanlamak için yeteneği de içeren ücretsiz Twitter araçlarının bir araya geldiği diğer harika bir hizmet. Twitter Fan Wiki Uygulamaları – Son olarak, bu wiki, daha fazla bilgi isteyen kullanıcılar için yüzlerce farklı Twitter uygulaması ve araçlarının bir listesine sahiptir.

Twitter aramasını kullanın

Twitter arama aracından tam olarak yararlanın. Aşağıda, Twitter’daki arama yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olabilecek birkaç ipucu bulunmaktadır. Web sitenizi veya blog URL’nizi arayın ve başkalarının sayfanızdan bahsedip girmediğini görün. Yakınınızdaki her şeyi arayın: “şehir devleti” ekleyin. Örneğin, “Salt Lake City Utah” kulübü yazarsanız, kulüpteki club kulübüyle Utah Salt Lake City’de yaşanan güncel cıvataları geri getirebiliriz.

İlgilendiğiniz anahtar kelimeleri arayarak, keyif alabileceğiniz kişileri bulun. Bağlantıları olan tweetlerin eklenmesini istemiyorsanız ? -filter: arama sorgunuzun sonundaki bağlantılar .

Daha fazla seçenek gerek, Gelişmiş Twitter aramasını kullanın .

Mükemmel sonuçlar elde ettiğinizde, onları kaydetmek için “Bu aramayı kaydet” düğmesini tıklayın. Eski Twitter arayüzüne sahip olanlar için, bu sonuçlar daha sonra profilinizin sağ tarafındaki “Kayıtlı Aramalar” bölümünde bulunabilir. Yeni arayüzü olan kullanıcılar, zaman çizelgenizin yanında bulunan “Aramalar” sekmesinin altındadır.
İzleyiciler

Bilgisayar Hope Twitter TakipçileriTwitter, en fazla takipçiyi kimin alabileceği hakkında değildir. Ancak daha fazla takipçi edinmenize ve zaten sahip olduğunuz takipçilere yardımcı olması için yapabileceğiniz birçok ipucu var. Takipçilerle etkileşimde bulunun. Çok fazla insanı takip etme. Kimse binlerce kişiyi takip eden birini takip etmek istemiyor, yalnızca 10 takipçisi var.

İlginç ileti dizisi

Birçok takipçisi olan insanlarla sohbetlerinize tekrar katılın ve görüşmelere katılın. Herkesin her tweet’i okumasının imkânsız olduğunu fark edin. İlk katıldığınızda yüzlerce insanı takip etmeyin, bunu yaparsanız sizi bot olarak işaretleyebilir.

Yararlı ve ilginç tweetler oluşturun

Tüm tweetlerinizi bilgilendirici, kullanışlı veya komik yapmaya çalışın. Sıradan mesajlar göndermeyin, örneğin bir tahıl kasesi yiyin. Tweetlerinize hashtag ekleyin . Örneğin, tweet’iniz bilgisayarlarla ilgili ise, tweet’e # bilgisayar eklemeyi düşünün. En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası olarak Sık sık Tweet. Kimse aylarında tweetlemediğini bilmediği birini takip edecek değil. Yönetebiliyorsanız haftada birkaç kez tweet yapmayı deneyin. Sızlanmayın veya şikayet etmeyin. Çoğu kişi sürekli sızlar veya şikayet eden herkesi takip eder. İnsanlar onları en çok görecek zamanlarda değerli tweet’lerinizi yapmaya çalışın. Birisinin postanızı retwe etmesi durumunda, tweet’inizde biraz yer tutun. Tweetlerinizde özel karakterler kullanın .

Bilgiyi tanıtın

Twitter lingo’yu tanıyın, bunlar sadece birkaç örnektir: @reply , Doğrudan Mesaj (DM) , takipçi , hashtag , retweet (RT) , trend konular ve tweet . Twitter terimlerinin, lingo ve ilgili terimlerin tam listesi için Twitter açıklamasına bakın .

Twitterda Ustaları takip et

Twitter ve Sosyal Ağların ustalarından birkaçını takiben, size daha iyi tweetlemeyi, RT’ye mesaj gönderilmesini ve nasıl tweet’inize ilham verebileceğini anlamanıza yardımcı olur. Aşağıda, takip etmemizi önerdiğimiz en iyi on Twitters bulunmaktadır.

Listeler oluşturma ve kullanma

Twitter listeleri, takip ettiğiniz kişiler aracılığıyla filtrelemeyi filtrelemek için mükemmel bir yöntemdir. Bir liste oluşturmak için bilgisayardaki Twitter profil simgenizi veya telefonunuzdaki dişli çark simgesini tıklayın ve ardından Listeler’i tıklayın .

Listelerdeyken bir bilgisayarda yeni liste oluştur’u veya telefondaki + simgesini tıklayın. Bir liste oluşturduktan sonra, eklemek istediğiniz Twitter sayfasını ziyaret edin ve bir PC’de Daha fazla kullanıcı işlemi veya telefondaki dişli simgesi için üç noktayı tıklayın ve daha sonra Listelerde ekle veya kaldır’ı tıklayın . Bizim Bilgisayar ve Teknoloji liste biz Twitter’da bilgisayarlar hakkında konuşurken ilginç insan oluşturulan bir kamu listenin bir örnektir.

Mobil Telefonu Kullan

En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası Apple iPhone’lar, BlackBerry telefonları, Android telefonlar, Windows telefon 7 telefonları ve diğer akıllı telefonların çoğunda Twitter uygulamaları var. Bu uygulamalardan tam olarak yararlanın. Akıllı telefonları olmayan kullanıcılar için Twitter , kısa mesajları bir cümle ile gönderebilen SMS için geniş kapsamlı desteği de vardır .

En İyi 10 Twitter İpucu Ve Püf Noktası

Twitter sayfanızı, iş kartınız, e-posta imzaları, web sayfası, blog ve Facebook gibi mümkün olduğunca çok yerden bahsettiniz. Aşağıdaki örneklere benzer şekilde, sayfalarınızda bir tweet düğmesi veya en azından Twitter adınızı oluşturun.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamir Elektronik Kart Tamiri firmamız, elektronik kart tamiri konusunda kurumsal hizmet anlayışıyla ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi