Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Beyaz Eşya / Hassas Çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır ?
Hassas çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır

Hassas Çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır ?

Hassas Çamaşırlar nasıl yıkanmalıdır?

Hassas çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır Hassas çamaşırlar diğer çamaşırlarla karıştırılmadan sadece hassas çamaşırlar ile birlikte yıkanmalı ve çamaşırın etiket bilgileri üzerinde belirtilen yıkama uyarılarına uyulmalıdır. Hassas çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır Çamaşır makinenizin hassas çamaşırlar için uygun olan programı seçilmeli ve hassas çamaşırlara uygun olarak geliştirilmiş olan ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı kullanılmalıdır.

Çamaşırların çekmemesi için nasıl yıkanmalıdır ?

Narin, çamaşır makinesinde çekme olasılığı olan çamaşırlar yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır. Bu tür çamaşırlar için düşük yıkama sıcaklıkları tercih edilmelidir (30 0C- 40 0C gibi) ve çamaşırın etiket bilgileri üzerinde belirtilen yıkama uyarılarına uyulmalıdır. Yıkama işlemi yapılırken hassas çamaşırlara uygun deterjan tercih edilmeli ve çamaşır makinenizin hassas çamaşırlar için uygun olan programı seçilmelidir.

Çamaşırları nasıl daha beyaz yapabiliriz ?

Çamaşırlarınızı yıkamadan önce renklerine göre ayırınız. Beyaz çamaşırlar sadece beyazlar ile yıkanmalı, renkli çamaşırlar ile birlikte makinaya atılmamalıdır. Beyaz çamaşırlar için özel olarak geliştirilmiş formül ile hazırlanan toz veya sıvı çamaşır deterjanları kullanınız.

Hassas çamaşırlar Çamaşır Makinesinde Nasıl Yıkanmalıdır Çamaşır makinasında uygun programı seçerek en az 400C – 600C’de yıkama yapınız. Çamaşırlarınız yıkandıktan sonra, çamaşır makinesinde bekletmeden güneş görerek kurulabilecekleri şekilde kurutunuz. Böylece daha beyaz çamaşırlar elde edeceksiniz.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ?

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ? Fırının kapanması zor mu, imkansız mı? Fırın kapısı kapanmıyor? Fırınımın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi