Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Beyaz Eşya / Çamaşır Makinesi Yıkama Esnasında Duruyor
Çamaşır Makinesi Yıkama Esnasında Duruyor

Çamaşır Makinesi Yıkama Esnasında Duruyor

Çamaşır Makinesi Yıkarken Duruyor

Çamaşır Makinesi Yıkama Esnasında Duruyor , Çalışan bir çamaşır makinesinin durdurulması her zaman açık değildir, ancak yanlışlıkla sıcak suyla yıkanmaya hassas bir yün kazıcısı eklerseniz yapmanız gerekir. Çamaşır makinesini durdurmak, kapıyı açmanıza ve eşyadan çıkarmanıza izin verir. Çamaşır makinenizi nasıl durduruyorsunuz, model ve üreticiye göre değişiklik gösterebilir ve döngüyü iptal etmeye karar verdikten sonra kapağın kilidini açmak için çamaşırlarınızın birkaç dakika alabilir.

bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

“Başlat / Duraklat” düğmesine basın ve birkaç dakika bekleyin; çamaşır makinesi tambura içindeki suyu süzer ve kapının kilidini açar. Bir öğe ekleme veya çıkarma veya yıkama döngüye değişiklik yapma, kapıyı kapatın ve döngüyü sürdürmek için “Başla / Bekle” düğmesine ikinci kez basın.

çamaşır makinesi başla bekle ışığı yanıp sönüyor

Çevrim çevrimini çevrimin sonunu gösteren “0” veya “KAPALI” işaretine çevirin; cihaz herhangi bir suyu boşaltır ve kapıyı açar, tamburda sapmış bir maddeyi ayarlamanıza veya kurtarmanıza izin verir. Kapıyı kapattığınızda yıkama döngü devam etmiyor. Kıyafetlerinizi yıkamaya devam etmek için temizleme talimatlarını tekrar gir.

çamaşır makinesi çalışırken durdu

Çamaşır Makinesi Yıkama Esnasında Duruyor

Acil durumda çamaşır makinesinin fişini çekin, güç kaynağının bağlantısını kesin. Kapıyı açarsanız su boşaltmaya bilir ve su dökebilir, ancak cihaz hemen durur. Bu yaklaşım, cihaz ciddi şekilde arızalanmaya başlarsa yararlıdır.

Çamaşır makinesinin dönme sıklığını kontrol edin. Bu işe yararsa, motor çalışır ve kayış bozulmaz. Döndürme devri çalışmazsa, kayış gevşek veya bozuk olabilir. Kemeri sıkın veya değiştirin. Kapak anahtarını ve kapağa çarptığı tırnağı kontrol edin . Plastik tırnak parçalanırsa, yıkama makinesi belirli devirlerde durabilir. Düğmeye basın ve bırakın. Bunu yaptığınızda her seferinde tıklanmazsa muhtemelen bozuk demektir. Şalteri çıkarın, test edin ve gerekiyorsa değiştirin.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ?

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ? Fırının kapanması zor mu, imkansız mı? Fırın kapısı kapanmıyor? Fırınımın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi