Pazar , 21 Nisan 2019
Anasayfa / Beyaz Eşya / Bulaşık Makinesi Köpükleri Nasıl Giderilir ?

Bulaşık Makinesi Köpükleri Nasıl Giderilir ?

Bulaşık Makinesi Köpükleri Nasıl Giderilir

Bulaşık Makinesi Köpükleri Nasıl Giderilir Bir bulaşık makinesi birkaç nedenden ötürü köpürmeye başlar, ancak en yaygın sebep yanlış ürünlerin kullanılmasıdır. Bulaşık makinesinde özel olarak yapılmış bir temizlik ürünü yerine lavaboda kullandığınız gibi bulaşık deterjanı kullandıysanız sorunu çabucak düzeltebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip et.

bulaşık makinesindeki köpük nasıl gider

Köpüklü Bulaşık Makinesi Nasıl Düzeltilir? Yıkama devrini durdurun ve bulaşık makinesini açın. Bulaşık makinesinin altına yaklaşık 1 1/2 fincan normal masa tuzu dökün. Bulaşık Makinesi Köpükleri Nasıl Giderilir Tuz suyun giderilmesinde yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinesini kapatın ve durulama döngüsü sürdürün. Bulaşıkların durulanması, köpükleri gidermenin tek yoludur. Tuz, bulaşık makinesinin köpürmeye devam etmesini önlemelidir.

bulaşık makinesi dışarıya köpük bırakıyor

Bununla birlikte, bulaşık makinesi köpürmeye devam ederse kabarcıkları yakalamak için bulaşık makinesinin altına bir havlu koyun. Durulama döngüsü tamamlandıktan sonra, köpürme artık mevcut olmamalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanarak yıkama programını tekrar çalıştırın. Köpükleme devam ediyorsa, boşaltma hortumunu kontrol etmeniz, hiçbir şeyin tıkanmadığından emin olmanız gerekebilir.

Hakkında Uzman

Göz Atabilirsiniz

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ?

Fırınımın kapısı neden kapanmıyor ? Fırının kapanması zor mu, imkansız mı? Fırın kapısı kapanmıyor? Fırınımın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi